Antalya Ultra® Neapolis – Manastır Etabı

Antalya Ultra® Neapolis – Manastır Etabı  hiking faaliyetine gruba uyum sağlayan, spor mevzuatı ve SkyrunningTr® kurallarına riayet eden; fiziksel hareketleri yapmada her hangi bir engeli ve sağlık sorunu bulunmayan herkes katılabilir. 

Etkinliğe katılmak için 30 Kasım 2023 – Perşembe günü saat 19.00 ‘a kadar aşağıda yer alan KAYIT FORMU doldurarak ön kayıt oluşturulmalıdır. Kayıtları onaylanan adaylara geri dönüş yapılacak, nerede, nasıl buluşulacağı ve gider katılım payı tutarı gibi konularda bilgi verilecektir. Lütfen aşağıda aktarılan bilgileri dikkatlice okuyunuz.

EtabıAntalya Ultra® Neapolis – Manastır Etabı  
Etkinlik Tarihi03 Aralık 2023
Uzunluğu20 Km(+)
Rakım93 m – 520 m
Yer/Zemin TanımıOrman ve kayalık
Hedeflenen Zaman7 saat
Bitki ÖrtüsüÇam ormanı
Zorluk DerecesiOrta
Hava Durumu19 C° bulutlu
Kontenjan12 kişi
Yürüyüş LideriMürşidin DEMİRCAN (📱 +90 533 710 46 70)
Antalya’ya uzaklık20 Km
Gidiş ve Dönüş Saatleri7:30 – 19:00
Hareket Yeri Doyuran Market önü, Doyran
Dikkat Dileyen maske ve kişisel dezenfeksiyon kullanır
Malzemeler (Yazıya tıklayınız)Doğa yürüyüşlerinde gerekli malzemeler
Kurallar (Yazıya tıklayınız)Doğa yürüyüşü kuralları
AçıklamaBu faaliyete katılmak için her hangi bedensel bir engelinizin olmaması, sağlıklı olmanız önem arz eder. Kişisel yeterlilik esası geçerlidir. Adaylar grubun performansına uyum sağlamalıdır. Topluca verilen mola haricinde bekleme yapılmaz. Faaliyet yerine ulaşım, yiyecek, içecek giderleri ve her türlü sorumluluk katılımcının kendisine aittir. Günlük kumanyasını her katılımcı kendi getirir. Yanınızda enaz 2 litre su getiriniz.

Parkur Hakkında: Güzergâh yüksek boylu çam ormanıdır. Kel Dağ ya da Göl Dağ olarak adlandırılan çok sarp kayalık tepe üzerinde kurulu olan Neapolis’e tırmanılacak, antik kentin nekropol alanı, bina kalıntıları ve ayrıca 12. yy Komnenoslar dönemi manastır kompleksi ziyaret edilecektir. Sporcular bu etkinlikte yaklaşık 20 Km yürüyerek 1300 m yükseklik kazanacak ve kaybedecektir. Bu faaliyet antrenör, yürüyüş lideri ve turist rehberi gözetiminde yapılacaktır.

ÜCRET VE KAYITLAR:

Cayma Bedeli 100.-TL

SKYRUNNİNG SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

İşbankası A.Ş., Lara Şubesi

IBAN: TR26 0006 4000 0016 2240 1484 33

Başvuruda bulunacak adaylarımızın ön bilgi toplanması amacıyla, aşağıdaki KAYIT FORMU doldurması gerekmektedir. Yanıltıcı bilgi verenler faaliyete kabul edilmeyecektir.

    Yukarıda belirtilen kayıtlarda hata veya uyuşmazlık tespit edilmesi durumunda "Skyrunning Spor Kulübü"nün etkinlik başvurunuzu iptal etme hakkı saklıdır.