Antalya Ultra® Typalia Trebenna Etabı HIKING

Antalya Ultra® Typalia Trebenna Etabı  hiking faaliyetine gruba uyum sağlayan, spor mevzuatı ve SkyrunningTr® kurallarına riayet eden; fiziksel hareketleri yapmada her hangi bir engeli ve sağlık sorunu bulunmayan herkes katılabilir. 

Etkinliğe katılmak için 7 Aralık 2023 – Perşembe günü saat 19.00 ‘a kadar aşağıda yer alan KAYIT FORMU doldurarak ön kayıt oluşturulmalıdır. Kayıtları onaylanan adaylara geri dönüş yapılacak, nerede, nasıl buluşulacağı ve gider katılım payı tutarı gibi konularda bilgi verilecektir. Lütfen aşağıda aktarılan bilgileri dikkatlice okuyunuz.

EtabıAntalya Ultra® Typalia > Trebenna Etabı  
Etkinlik Tarihi09 Aralık 2023 – Cumartesi
Uzunluğu20 Km(+)
Rakım740 m > 1392 m > 63 m
Yer/Zemin TanımıOrman ve kayalık
Hedeflenen Zaman7 saat
Bitki ÖrtüsüÇam ormanı
Zorluk DerecesiOrta
Hava Durumu16 C° bulutlu
Kontenjan12 kişi
Yürüyüş LideriMürşidin DEMİRCAN (📱 +90 533 710 46 70)
Antalya’ya uzaklık23 Km
Gidiş ve Dönüş Saatleri7:30 – 19:00
Buluşma YeriOtogar Depolama
Dikkat Dileyen maske ve kişisel dezenfeksiyon kullanır
Malzemeler (Yazıya tıklayınız)Doğa yürüyüşlerinde gerekli malzemeler
Kurallar (Yazıya tıklayınız)Doğa yürüyüşü kuralları
AçıklamaBu faaliyete katılmak için her hangi bedensel bir engelinizin olmaması, sağlıklı olmanız önem arz eder. Kişisel yeterlilik esası geçerlidir. Adaylar grubun performansına uyum sağlamalıdır. Topluca verilen mola haricinde bekleme yapılmaz. Faaliyet yerine ulaşım, yiyecek, içecek giderleri ve her türlü sorumluluk katılımcının kendisine aittir. Günlük kumanyasını her katılımcı kendi getirir. Yanınızda enaz 2 litre su getiriniz.
Parkur Hakkında: 

Güzergâh yüksek boylu çam ormanıdır. Çitdibi Ormanında sarp kayalık tepe üzerinde kurulu olan Typalia’ya tırmanılmasına müteakiben Karabel istikametinden Trebenna’ya inilecek ve faaliyete Sosyete Pazarında son verilecektir. Sporcular 740 m rakımdan yürüyüşe başlayacak 1392 m irtifaya kadar tırmanıp 63 m rakıma inildiğinde 23 Km mesafe kat etmiş olacaktır. Bu faaliyet antrenör, yürüyüş lideri ve turist rehberi gözetiminde yapılacaktır.

ÜCRET VE KAYITLAR:

Cayma Bedeli 100.-TL

SKYRUNNİNG SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

İşbankası A.Ş., Lara Şubesi

IBAN: TR26 0006 4000 0016 2240 1484 33

Başvuruda bulunacak adaylarımızın ön bilgi toplanması amacıyla, aşağıdaki KAYIT FORMU doldurması gerekmektedir. Yanıltıcı bilgi verenler faaliyete kabul edilmeyecektir.

    Yukarıda belirtilen kayıtlarda hata veya uyuşmazlık tespit edilmesi durumunda "Skyrunning Spor Kulübü"nün etkinlik başvurunuzu iptal etme hakkı saklıdır.