Töngüşlü – Silyon Antik Kenti HIKING

Saint Paul Trail® Töngüşlü – Sillyon Etabı  hiking faaliyetine gruba uyum sağlayan, spor mevzuatı ve SkyrunningTr® kurallarına riayet eden; fiziksel hareketleri yapmada her hangi bir engeli ve sağlık sorunu bulunmayan herkes katılabilir.

Etkinliğe katılmak için 23 Kasım 2023 – Perşembe günü saat 19.00 ‘a kadar aşağıda yer alan KAYIT FORMU doldurarak ön kayıt oluşturulmalıdır. Kayıtları onaylanan adaylara geri dönüş yapılacak, nerede, nasıl buluşulacağı ve gider katılım payı tutarı gibi konularda bilgi verilecektir. Lütfen aşağıda aktarılan bilgileri dikkatlice okuyunuz.

Etabı Saint Paul Trail® Töngüşlü – Sillyon Etabı
Etkinlik Tarihi 26 Kasım 2023
Uzunluğu 20 Km(+)
Rakım 21 m – 234 m
Yer/Zemin Tanımı Orman ve tarla
Hedeflenen Zaman 7 saat
Bitki Örtüsü Çam ormanı, tarla bitkileri
Zorluk Derecesi Orta
Hava Durumu 19 C° bulutlu
Kontenjan 12 kişi
Yürüyüş Lideri Mürşidin DEMİRCAN (📱 +90 533 710 46 70)
Antalya’ya uzaklık 38 Km
Gidiş ve Dönüş Saatleri 7:30 – 19:00
Hareket Yeri Meydan Depolama
Dikkat  Dileyen maske ve kişisel dezenfeksiyon kullanır
Malzemeler (Yazıya tıklayınız) Doğa yürüyüşlerinde gerekli malzemeler
Kurallar (Yazıya tıklayınız) Doğa yürüyüşü kuralları
Açıklama Bu faaliyete katılmak için her hangi bedensel bir engelinizin olmaması, sağlıklı olmanız önem arz eder. Kişisel yeterlilik esası geçerlidir. Adaylar grubun performansına uyum sağlamalıdır. Topluca verilen mola haricinde bekleme yapılmaz. Faaliyet yerine ulaşım, yiyecek, içecek giderleri ve her türlü sorumluluk katılımcının kendisine aittir. Günlük kumanyasını her katılımcı kendi getirir. Yanınızda enaz 2 litre su getiriniz.

Parkur Hakkında: Güzergâh üzerinde tarlalar, orman, tepeler ve Silyon Antik Kenti (Nymphaeum, Tiyatro, Tapınaklar, bazilika, hamam vb.) yer almaktadır. Çeşitli kavimlerin izlerini taşıyan Silyon ve çevresi günümüzde bir açık alan müzesidir. Bu faaliyet antrenör, yürüyüş lideri ve turist rehberi gözetiminde yapılacaktır.

ÜCRET VE KAYITLAR:

Cayma Bedeli 100.-TL

SKYRUNNİNG SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

İşbankası A.Ş., Lara Şubesi

IBAN: TR26 0006 4000 0016 2240 1484 33

Başvuruda bulunacak adaylarımızın ön bilgi toplanması amacıyla, aşağıdaki KAYIT FORMU doldurması gerekmektedir. Yanıltıcı bilgi verenler faaliyete kabul edilmeyecektir.

    Yukarıda belirtilen kayıtlarda hata veya uyuşmazlık tespit edilmesi durumunda "Skyrunning Spor Kulübü"nün etkinlik başvurunuzu iptal etme hakkı saklıdır.