Antalya Ultra® Parkuru Saint Paul Trail® Side – Peri Çayı Etabı

Saint Paul Trail® Side – Peri Çayı Etabı  güzergâhı üzerinde Side Antik Kenti (Nymphaeum, Vespasianus Anıtı, Tiyatro, Athena ve Apollon Tapınakları, bazilika, liman, Giritli Evi), sahil kumsalı, kum tepeleri ve Peri Çayı yer almaktadır. Çeşitli kavimlerin izlerini taşıyan Side ve çevresi günümüzde bir açık alan müzesidir. Yürüyüşe gruba uyum sağlayan, spor mevzuatı ve SkyrunningTr® kurallarına riayet eden; fiziksel hareketleri yapmada her hangi bir engeli ve sağlık sorunu bulunmayan herkes katılabilir.

Etkinliğe katılmak için 16 Kasım 2023 – Perşembe günü saat 19.00 ‘a kadar KAYIT FORMU doldurarak ön kayıt oluşturulmalıdır. Kayıtları onaylanan adaylara geri dönüş yapılacak, nerede, nasıl buluşulacağı ve gider katılım payı tutarı gibi konularda bilgi verilecektir. Lütfen aşağıda aktarılan bilgileri dikkatlice okuyunuz.

EtabıSaint Paul Trail® Side – Peri Çayı Etabı
Etkinlik Tarihi19 Kasım 2023 Pazar
Uzunluğu20 km(+)
Rakım0 m – 40 m
Yer/Zemin TanımıSahil kumulu
Hedeflenen Zaman7 saat
Bitki ÖrtüsüKumsal
Zorluk DerecesiKolay
Hava Durumu17°C bulutlu
Kontenjan12
Yürüyüş LideriMürşidin DEMİRCAN (📱 +90 533 710 46 70)
Antalya’ya Uzaklık85 km
Gidiş ve dönüş saatleri07:30 – 19:00
Hareket YeriAntalya Otogarı İlçeler Terminali
Güzergâh ve Saat (Haritada görmek için adrese tıklayınız)Kaydı kesinleşen sporcuya bildirilir.
DikkatDileyen maske ve kişisel dezenfeksiyon kullanır
Malzemeler (Yazıya tıklayınız)Doğa yürüyüşlerinde gerekli malzemeler
Kurallar (Yazıya tıklayınız)Doğa yürüyüşü kuralları
AçıklamaBu faaliyete katılmak için her hangi bedensel bir engelinizin olmaması, sağlıklı olmanız önem arz eder. Kişisel yeterlilik esası geçerlidir. Adaylar grubun performansına uyum sağlamalıdır. Topluca verilen mola haricinde bekleme yapılmaz. Faaliyet yerine ulaşım, yiyecek, içecek giderleri ve her türlü sorumluluk katılımcının kendisine aittir. Günlük kumanyasını her katılımcı kendi getirir. Yanınızda enaz 2 litre su getiriniz.

Parkur Hakkında:  Bu faaliyet antrenör, yürüyüş lideri ve turist rehberi gözetiminde yapılacaktır.

ÜCRET VE KAYITLAR:

Başvuruda bulunacak adaylarımızın ön bilgi toplanması amacıyla, aşağıdaki KAYIT FORMU doldurması gerekmektedir. Yanıltıcı bilgi verenler faaliyete kabul edilmeyecektir. Gider Katılım bedeli olup SKYRUNNİNG SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ (İşbankası A.Ş., Lara Şubesi) IBAN: TR26 0006 4000 0016 2240 1484 33 hesabına 50.-TL “ad-soyad, Gider Katılım Bedeli”, açıklaması ile birlikte yatırması gerekmektedir.

    Yukarıda belirtilen kayıtlarda hata veya uyuşmazlık tespit edilmesi durumunda "Skyrunning Spor Kulübü"nün etkinlik başvurunuzu iptal etme hakkı saklıdır.