Falez Park – Düden Park Etabı

Walking faaliyetine gruba uyum sağlayan, spor mevzuatı ve SkyrunningTr® kurallarına riayet eden; fiziksel hareketleri yapmada her hangi bir engeli ve sağlık sorunu bulunmayan kişiler katılabilir.

Faaliyete katılmak için 7 Mart 2024 – Perşembe günü saat 19.00 ‘a kadar aşağıda yer alan KAYIT FORMU doldurarak ön kayıt oluşturulmalıdır. Kayıtları onaylanan adaylara geri dönüş yapılacak, nerede, nasıl buluşulacağı vb gibi konularda bilgi verilecektir. Lütfen aşağıda aktarılan bilgileri dikkatlice okuyunuz.

Etabı

Falez Park – Düden Park Etabı

Etkinlik Tarihi

9 Mart 2024 – Cumartesi

Uzunluğu

12 Km

Rakım

0 – 40 m

Yer/Zemin Tanımı

Rekreasyon (park) alanı

Hedeflenen Zaman

5 saat

Bitki Örtüsü

Peyzaj bitkileri

Zorluk Derecesi

Kolay

Hava Durumu

17 C° güneşli

Kontenjan

50 kişi

Yürüyüş Lideri

Mürşidin Demircan

Antalya’ya uzaklık

0 Km

Gidiş ve Dönüş Saatleri

8:00 – 15:00

Buluşma Yeri

Buluşma yeri ve araç güzergâhı kaydı onaylanan kişiye bildirilecektir.

Dikkat 

Dileyen maske ve kişisel dezenfeksiyon kullanır

Malzemeler (Yazıya tıklayınız)

Doğa yürüyüşlerinde gerekli malzemeler

Kurallar (Yazıya tıklayınız)

Doğa yürüyüşü kuralları

Açıklama

Bu faaliyete katılmak için her hangi bedensel bir engelinizin olmaması, sağlıklı olmanız önem arz eder. Kişisel yeterlilik esası geçerlidir. Adaylar grubun performansına uyum sağlamalıdır. Topluca verilen mola haricinde bekleme yapılmaz. Faaliyet yerine ulaşım, yiyecek, içecek giderleri ve her türlü sorumluluk katılımcının kendisine aittir. Günlük kumanyasını her katılımcı kendi getirir. Yanınızda enaz 1,5 litre su getiriniz.

Parkur Hakkında: Sportif amaçlı walking faaliyeti esnasında Muratpaşa ilçesinde yer alan Falez Park, Erdal İnönü Parkı, Düden Parkı gibi rekreasyon alanlarını ve geçmişte var olduklarına dair emareler bulunan Mygdalis, Masoura, Magydos antik yerleşim alanlarına ait güzergâhı izleyeceğiz.

Etkinlik süresince sigara, alkol gibi zararlı ürünlerin içilmesi/tüketilmesi veya psikotrop maddelerin kullanımı yasaktır.

Her katılımcı bölgenin mevsim şartlarına uygun giyinmeli, kıyafeti açık arazide, kumsalda ve dağ şartlarında fiziksel hareketleri yapmaya uygun olmalıdır. İhtiyaç duyacağı günlük kumanya, su, yedek giysi, kullandığı şahsi ilaç gibi kişisel malzemeleri sırt çantasında getirmelidir.

Etkinlik lideri, katılımcıların göstereceği performansa veya hava şartlarına göre mesafeyi azaltıp, arttırabilir ve güzergâhı değiştirebilir.

Başvuruda bulunacak adaylarımızın ön bilgi toplanması amacıyla, aşağıdaki KAYIT FORMU doldurması gerekmektedir. Yanıltıcı bilgi verenler faaliyete kabul edilmeyecektir.

    Yukarıda belirtilen kayıtlarda hata veya uyuşmazlık tespit edilmesi durumunda "Skyrunning Spor Kulübü"nün etkinlik başvurunuzu iptal etme hakkı saklıdır.