Aksu Çayı Perge Etabı

Doğa yürüyüşüne gruba uyum sağlayan, spor mevzuatı ve SkyrunningTr® kurallarına riayet eden; fiziksel hareketleri yapmada her hangi bir engeli ve sağlık sorunu bulunmayan kişiler katılabilir.

Faaliyete katılmak için 22 Şubat 2024 – Perşembe günü saat 19.00 ‘a kadar aşağıda yer alan KAYIT FORMU doldurarak ön kayıt oluşturulmalıdır. Kayıtları onaylanan adaylara geri dönüş yapılacak, nerede, nasıl buluşulacağı ve gider katılım payı tutarı gibi konularda bilgi verilecektir. Lütfen aşağıda aktarılan bilgileri dikkatlice okuyunuz.

EtabıSaint Paul Trail® Aksu Çayı Perge Etabı
Etkinlik Tarihi24 Şubat 2024 – Cumartesi
Uzunluğu12 Km(+)
Rakım0 m
Yer/Zemin TanımıToprak ve çakıl
Hedeflenen Zaman5 saat
Bitki ÖrtüsüÇay kenarı eko sistemi ve tarla bitkileri
Zorluk DerecesiKolay
Hava Durumu19 C° güneşli
Kontenjan20 kişi
Yürüyüş LideriAydın Oçak
Antalya’ya uzaklık20 Km
Gidiş ve Dönüş Saatleri8:30 – 15:00
Buluşma YeriBuluşma yeri ve araç güzergâhı kaydı onaylanan kişiye bildirilecektir.
Dikkat Dileyen maske ve kişisel dezenfeksiyon kullanır
Malzemeler (Yazıya tıklayınız)Doğa yürüyüşlerinde gerekli malzemeler
Kurallar (Yazıya tıklayınız)Doğa yürüyüşü kuralları
AçıklamaBu faaliyete katılmak için her hangi bedensel bir engelinizin olmaması, sağlıklı olmanız önem arz eder. Kişisel yeterlilik esası geçerlidir. Adaylar grubun performansına uyum sağlamalıdır. Topluca verilen mola haricinde bekleme yapılmaz. Faaliyet yerine ulaşım, yiyecek, içecek giderleri ve her türlü sorumluluk katılımcının kendisine aittir. Günlük kumanyasını her katılımcı kendi getirir. Yanınızda enaz 1,5 litre su getiriniz.

Parkur Hakkında: Antrenör ve yürüyüş lideri gözetiminde gerçekleşecek olan bu hiking faaliyeti Aksu ilçesinde yer alan ünlü Aksu Çayı civarında gerçekleşecek ve evvel zamanın ünlü Parga/Perge Antik Kenti dolaşılacaktır. Müze ve ören yeri giriş kartınızı yanınıza almayı unutmayınız.

Etkinlik süresince sigara veya alkol gibi zararlı ürünlerin içilmesi/tüketilmesi kesinlikle yasaktır.

Her katılımcı bölgenin mevsim şartlarına uygun giyinmeli, kıyafeti açık arazide, kumsalda ve dağ şartlarında fiziksel hareketleri yapmaya uygun olmalıdır. İhtiyaç duyacağı günlük kumanya, su, yedek giysi, kullandığı şahsi ilaç gibi kişisel malzemeleri sırt çantasında getirmelidir.

Etkinlik lideri, katılımcıların göstereceği performansa veya hava şartlarına göre mesafeyi azaltıp, arttırabilir ve güzergâhı değiştirebilir. 

Başvuruda bulunacak adaylarımızın ön bilgi toplanması amacıyla, aşağıdaki KAYIT FORMU doldurması gerekmektedir. Yanıltıcı bilgi verenler faaliyete kabul edilmeyecektir.

    Yukarıda belirtilen kayıtlarda hata veya uyuşmazlık tespit edilmesi durumunda "Skyrunning Spor Kulübü"nün etkinlik başvurunuzu iptal etme hakkı saklıdır.