Çatakderesi Cuma Yeri Phaselis Alacasu Etabı

Antalya Ultra® Çatakderesi Cuma Yeri Phaselis Alacasu Etabı hiking faaliyetine gruba uyum sağlayan, spor mevzuatı ve SkyrunningTr® kurallarına riayet eden; fiziksel hareketleri yapmada her hangi bir engeli ve sağlık sorunu bulunmayan halen aktif olarak spor yapan kişiler katılabilir. 

Etkinliğe katılmak için 21 Aralık 2023 – Perşembe günü saat 19.00 ‘a kadar aşağıda yer alan KAYIT FORMU doldurarak ön kayıt oluşturulmalıdır. Kayıtları onaylanan adaylara geri dönüş yapılacak, nerede, nasıl buluşulacağı ve gider katılım payı tutarı gibi konularda bilgi verilecektir. Lütfen aşağıda aktarılan bilgileri dikkatlice okuyunuz.

EtabıAntalya Ultra® Çatakderesi Cuma Yeri Phaselis Alacasu Etabı
Etkinlik Tarihi24 Aralık 2023 – Pazar
Uzunluğu25 Km(+)
Rakım38 m > 700 m > 0 m
Yer/Zemin TanımıOrman ve kayalık
Hedeflenen Zaman7 saat
Bitki ÖrtüsüÇam ormanı
Zorluk DerecesiZor
Hava Durumu16 C° bulutlu
Kontenjan12 kişi
Yürüyüş LideriMürşidin DEMİRCAN (📱 +90 533 710 46 70)
Antalya’ya uzaklık45 Km
Gidiş ve Dönüş Saatleri7:30 – 19:00
Buluşma YeriAntalya Otogarı İlçeler Terminali
Dikkat Dileyen maske ve kişisel dezenfeksiyon kullanır
Malzemeler (Yazıya tıklayınız)Doğa yürüyüşlerinde gerekli malzemeler
Kurallar (Yazıya tıklayınız)Doğa yürüyüşü kuralları
AçıklamaBu faaliyete katılmak için her hangi bedensel bir engelinizin olmaması, sağlıklı olmanız önem arz eder. Kişisel yeterlilik esası geçerlidir. Adaylar grubun performansına uyum sağlamalıdır. Topluca verilen mola haricinde bekleme yapılmaz. Faaliyet yerine ulaşım, yiyecek, içecek giderleri ve her türlü sorumluluk katılımcının kendisine aittir. Günlük kumanyasını her katılımcı kendi getirir. Yanınızda enaz 2 litre su getiriniz.

Parkur Hakkında: 

Güzergâh yüksek boylu kızıl çam, kara çam ve sedir ormanıdır. Bu faaliyette; Çamyuva ormanlık alanında faaliyete başlayıp, Çatakderesi civarı takiple Gökgür mevkiinden geçip teleferik alt istasyonu yanındaki harabenin ziyaret edilmesi ve Tekirova ormanlık alanından Cumayeri mevkiine inip, Tahtalı Dağ Devlet Ormanındaki Phaselis antik kenti sahili kıyısından Alacasu koyuna ulaşılmasına müteakiben tünel mevkiinde faaliyete son verilmesi amaçlanmıştır. Sporcular (~)38 m rakımdan yürüyüşe başlayacak, (~)700 m irtifaya kadar tırmanıp (~)0 m rakıma inecek ve (~)25 Km mesafe kat etmiş olacaktır. Bu faaliyet antrenör, yürüyüş lideri ve turist rehberi gözetiminde yapılacaktır.

ÜCRET VE KAYITLAR:

Cayma Bedeli 100.-TL

SKYRUNNİNG SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

İşbankası A.Ş., Lara Şubesi

IBAN: TR26 0006 4000 0016 2240 1484 33

Başvuruda bulunacak adaylarımızın ön bilgi toplanması amacıyla, aşağıdaki KAYIT FORMU doldurması gerekmektedir. Yanıltıcı bilgi verenler faaliyete kabul edilmeyecektir.

Faaliyete katılmak için KAYIT FORMU doldurarak ön kayıt oluşturulacak ve 100.-TL Cayma Bedeli ödenecektir. 

    Yukarıda belirtilen kayıtlarda hata veya uyuşmazlık tespit edilmesi durumunda "Skyrunning Spor Kulübü"nün etkinlik başvurunuzu iptal etme hakkı saklıdır.